Omezení návštěv u P. Pavla Žáka

14.09.2015 19:29

Koncem minulého týdne uvolnila rodina dosavadní omezení návštěv u P. Pavla. Bohužel, o uplynulém víkendu se u P. Pavla vystřídalo tolik návštěv, že došlo k přechodnému zhoršení jeho zdravotního stavu. Na žádost ošetřujícího personálu je tedy rodina nucena znovu omezit návštěvy u p. Pavla na nezbytné minimum. Bez omezení jsou nadále pouze návštěvy kněží, rodina má přístup dle potřeby po předchozí domluvě s ošetřujícími lékaři.

Ostatní, prosím, kontaktujte nejprve rodinu na telefonním čísle 608 703 250, kde se pro Vás návštěvu u P. Pavla pokusíme domluvit dle jeho aktuální zdravotní kondice. Předem takto nedomluvené návštěvy nebudou k P. Pavlovi ošetřujícím personálem vpuštěny - P. Pavel je totiž stále ještě na oddělení intenzivní péče! Děkuji za pochopení.

Aktualizace z úterý 15.9.:

Na základě dnešního požadavků lékařů má P. Pavel nadále povolenu jen jednu krátkou návštěvu denně, a to pouze z okruhu rodiny. Nikdo jiný k němu vpuštěn nebude, a to ani nikdo z kněží. Toto opatření platí do odvolání. Děkuji za pochopení.

Jiří Žák, bratr