Další pozvání k sestrám karmelitkám na setkání rodin

27.01.2020 11:21

V neděli 9. února od 15:30 srdečně zveme rodiče dětí naší farnosti do podkrovní místnosti kláštera sester karmelitek na neformální setkání u kávy či čaje a jejich děti na hravé odpoledne naopak do klášterních místností v přízemí. O děti se postarají sestry (dle počtu a potřeby případně s paní Kristýnou Suchánkovou), takže rodiče budou mít prostor si nerušeně popovídat a vzájemně se více poznávat. 

Diskuse nebude nijak poderovaná, ale i pro farníky, kteří se příliš neznají, je jistě mnoho témat ke sdílení zkušeností. Jedním z navrhovaných a často probíraných témat k debatě je např. "Naše děti a mobil, co s tím ...?" Zakončení celého setkání se bude odvíjet od zájmu a potřeb velkých i malých účastníků, plánováno je nejpozději kolem 18:00 hodin. Těšíme se na Vás! 

Sestra Jitka a spolusestry

Vyhledávání

Kontakt

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba Staršího Praha-Zbraslav U Národní galerie č. 472
156 00 Praha 5 - Zbraslav
739 484 835 (P, Jan Gerndt, emeritní farář a duchovní správce)
724 169 692 (Petr Megela, statutární zástupce farnosti a materiální správce)
606 682 306 (jáhen Vladimír Hudousek)