Pozdrav otce Jana z nemocnice

08.02.2016 00:00

Vážení a milí přátelé a příznivci, sestry a bratři v Kristu Pánu,

rád Vás touto cestou zdravím, je mi líto, že po krátké době jsem se tak najednou ocitl mimo farnost, která je tak blízká mému kněžskému srdci. Pán ví nejlépe, jak co uspořádat, aby to bylo užitečné pro naši spásu. A tak obětuji svou bezmocnost a denně také bolest (čištění ran není nic příjemného a chůze je také namáhavá) za Vás i Vaše rodiny, aby se nám to všechno stalo duchovně prospěšným.

Děkuji Vám za modlitby, oběti i projevy sympatií, s láskou na Vás myslím a těším se, až budu zase moci být mezi Vámi.

Žehná P. Jan Gerndt

Vyhledávání

Kontakt

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba Staršího Praha-Zbraslav U Národní galerie č. 472
156 00 Praha 5 - Zbraslav
739 484 835 (P, Jan Gerndt, emeritní farář a duchovní správce)
724 169 692 (Petr Megela, statutární zástupce farnosti a materiální správce)
606 682 306 (jáhen Vladimír Hudousek)