NEDĚLNÍ OHLÁŠKY 9. ZÁŘÍ 2018

08.09.2018 09:33

Dnes je 23. neděle v mezidobí. Zájemce o náboženské vzdělávání zveme dnes na 17. hodinu do zbraslavského kostela. S katechumeny se budeme zamýšlet nad tématem křesťanská naděje.

Toto úterý Vás zveme na poutní slavnost Jména Panny Marie do kostela v Malé Chuchli, kde končí P. Jan Gerndt své 4- leté působení. Před 17. hodinou začne svatý růženec s příležitostí ke svátosti smíření, po něm mariánská pobožnost a kázání, a po 17:30 zpívaná latinská mše svatá, Te Deum a svátostné požehnání.

Ve čtvrtek je památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve, v pátek svátek Povýšení svatého kříže a v sobotu památka Panny Marie Bolestné, patronky Slovenska.

Ve zbraslavské farnosti budou bohoslužby po celý týden jako obvykle.

Náboženství u sester karmelitek na Zbraslavi začíná již tento čtvrtek: na ostatních místech začneme v říjnu.

Je možné přihlašovat se na farní pouť do Neratova a Opočna, kterou plánujeme na sobotu 6. října. Na Zbraslavi přijímá přihlášky ing. Milan Čejka, jinde P. Jan Gerndt. Mnoho dalších informací najdete v letáku Maják Pepa, který je v tištěné podobě k dispozici na stolku u vchodu do kostela.