Omezení návštěv u P. Pavla Žáka

14.09.2015 19:29

Koncem minulého týdne uvolnila rodina dosavadní omezení návštěv u P. Pavla. Bohužel, o uplynulém víkendu se u P. Pavla vystřídalo tolik návštěv, že došlo k přechodnému zhoršení jeho zdravotního stavu. Na žádost ošetřujícího personálu je tedy rodina nucena znovu omezit návštěvy u p. Pavla na nezbytné minimum. Bez omezení jsou nadále pouze návštěvy kněží, rodina má přístup dle potřeby po předchozí domluvě s ošetřujícími lékaři. 

Ostatní, prosím, kontaktujte nejprve rodinu na telefonním čísle 608 703 250, kde se pro Vás návštěvu u P. Pavla pokusíme domluvit dle jeho aktuální zdravotní kondice. Předem takto nedomluvené návštěvy nebudou k P. Pavlovi ošetřujícím personálem vpuštěny - P. Pavel je totiž stále ještě na oddělení intenzivní péče! Děkuji za pochopení.

 

Aktualizace z úterý 15.9.:

Na základě dnešního požadavků lékařů má P. Pavel nadále povolenu jen jednu krátkou návštěvu denně, a to pouze z okruhu rodiny. Nikdo jiný k němu vpuštěn nebude, a to ani nikdo z kněží. Toto opatření platí do odvolání. Děkuji za pochopení.

 

Jiří Žák, bratr

Vyhledávání

Kontakt

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba Staršího Praha-Zbraslav U Národní galerie č. 472
156 00 Praha 5 - Zbraslav
739 484 835 (P, Jan Gerndt, emeritní farář a duchovní správce)
724 169 692 (Petr Megela, statutární zástupce farnosti a materiální správce)
606 682 306 (jáhen Vladimír Hudousek)
607 204 605 (P. Karol Laburda, výpomocný duchovní)