Výsledky Tříkrálové sbírky 2018 (nejen) ve Zvoli

07.02.2018 21:16

Milí přátelé,

výsledek Tříkrálové sbírky 2018 ve Zvoli a Černíkách činí úctyhodných 71 042 Kč. Částka vybraná v celé zbraslavské farnosti (kam územně patří i Zvole) je 114 613 Kč. Celková částka vybraná v ČR pak představuje nový rekord ve výši téměř 115 miliónů korun. Tyto peníze půjdou na podporu lidí v nouzi u nás i v zahraničí.

Jak jistě víte, část peněz vybraných ve zbraslavské farnosti, je určena na nákup polohovacího zdravotního křesla pro Petra Škobise ze Zvole. Petr je v dlouhodobé rekonvalescenci po rozsáhlé mozkové příhodě. Momentálně je v rehabilitačním zařízení. Po návratu do domácího prostředí může zdravotní křeslo ihned začít užívat.

Milí přátelé, rádi bychom vám ze srdce poděkovali za váš velmi pozitivní přístup k Tříkrálové sbírce. Děkujeme všem malým i velkým koledníkům, kteří překonali pohodlí a ostych, a také děkujeme vám, kteří jste jakoukoli částkou přispěli do sbírky. Snad nikdo z koledníků se nesetkal s nezájmem nebo odmítnutím. Právě naopak. Prokázali jste svá otevřená srdce a přispěli nejen do pokladniček, ale také jste obdarovali malé koledníky sladkostmi a ty velké něčím ostřejším pro zahřátí. Výsledek je to velmi povzbudivý. Velké poděkování vám všem.

Za organizační tým Vladimír Hudousek