Výsledky Tříkrálové sbírky 2019 (nejen) ve Zvoli a Černíkách

30.01.2019 11:53

Milí přátelé,

výsledek Tříkrálové sbírky ve Zvoli a Černíkách činí krásných 45.036 korun. Částka vybraná v celé zbraslavské farnosti (kam územně patří i Zvole) je 91.638 Kč. Celková částka vybraná v ČR pak představuje nový rekord ve výši 120 miliónů korun. Tyto peníze jsou určeny na podporu lidí v nouzi u nás i v zahraničí.

Jak jistě víte, část peněz vybraných ve zbraslavské farnosti (cca 25 tisíc) je určena jako příspěvek na nákup speciálního masážního lůžka pro Mezigenerační centrum Julie v pražské Zbraslavi. Lůžko je nezbytně nutné pro úspěšnou rehabilitaci pacientů po mozkové příhodě. Jeho cena je téměř sto tisíc korun a náš příspěvek výrazně urychlí jeho zakoupení. O nákupu masážního lůžka vás budeme brzy informovat.

Milí přátelé, rádi bychom vám ze srdce poděkovali za váš velmi vstřícný přístup k Tříkrálové sbírce. Děkujeme všem malým i velkým koledníkům, kteří překonali zimu, nepohodli i ostych ... Také děkujeme vám, kteří jste jakoukoli částkou do sbírky přispěli. Snad nikdo z koledníků se nesetkal s nezájmem nebo odmítnutím. Právě naopak. Z Tříkrálové sbírky se v naší obci stala společenská událost, podporovaná farností, školou, obcí ... Škoda jen vysoké nemocnosti malých i velkých koledníků, kvůli které se nám nepodařilo navštívit všechny domácnosti. I přes tuto nepřízeň jste ukázali svá otevřená srdce a přispěli nejen do pokladniček, ale také jste obdarovali malé koledníky sladkostmi a ty velké něčím ostřejším pro zahřátí. Výsledek je to velmi povzbudivý. Velké poděkování vám všem.

Za organizační tým Vladimír Hudousek

739 484 835 (P, Jan Gerndt, duchovní správce)
724 169 692 (Petr Megela, materiální správce a statutární zástupce)