Výsledky Tříkrálové sbírky 2019 (nejen) ve Zvoli a Černíkách

30.01.2019 11:53

Milí přátelé,

výsledek Tříkrálové sbírky ve Zvoli a Černíkách činí krásných 45.036 korun. Částka vybraná v celé zbraslavské farnosti (kam územně patří i Zvole) je 91.638 Kč. Celková částka vybraná v ČR pak představuje nový rekord ve výši 120 miliónů korun. Tyto peníze jsou určeny na podporu lidí v nouzi u nás i v zahraničí. 

Jak jistě víte, část peněz vybraných ve zbraslavské farnosti (cca 25 tisíc) je určena jako příspěvek na nákup speciálního masážního lůžka pro Mezigenerační centrum Julie v pražské Zbraslavi. Lůžko je nezbytně nutné pro úspěšnou rehabilitaci pacientů po mozkové příhodě. Jeho cena je téměř sto tisíc korun a náš příspěvek výrazně urychlí jeho zakoupení. O nákupu masážního lůžka vás budeme brzy informovat.

Milí přátelé, rádi bychom vám ze srdce poděkovali za váš velmi vstřícný přístup k Tříkrálové sbírce. Děkujeme všem malým i velkým koledníkům, kteří překonali zimu, nepohodli i ostych ... Také děkujeme vám, kteří jste jakoukoli částkou do sbírky přispěli. Snad nikdo z koledníků se nesetkal s nezájmem nebo odmítnutím. Právě naopak. Z Tříkrálové sbírky se v naší obci stala společenská událost, podporovaná farností, školou, obcí ... Škoda jen vysoké nemocnosti malých i velkých koledníků, kvůli které se nám nepodařilo navštívit všechny domácnosti. I přes tuto nepřízeň jste ukázali svá otevřená srdce a přispěli nejen do pokladniček, ale také jste obdarovali malé koledníky sladkostmi a ty velké něčím ostřejším pro zahřátí. Výsledek je to velmi povzbudivý. Velké poděkování vám všem.

Za organizační tým Vladimír Hudousek 

Vyhledávání

Kontakt

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba Staršího Praha-Zbraslav U Národní galerie č. 472
156 00 Praha 5 - Zbraslav
739 484 835 (P, Jan Gerndt, emeritní farář a duchovní správce)
724 169 692 (Petr Megela, statutární zástupce farnosti a materiální správce)
606 682 306 (jáhen Vladimír Hudousek)
607 204 605 (P. Karol Laburda, výpomocný duchovní)