Zdravotní stav duchovního správce

29.01.2021 17:02

P. Jan Gerndt, emeritní farář a duchovní správce, byl od 20. do 29. 1. hospitalizován na covidovém oddělení Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského pod Petřínem. Po propuštění zůstává v izolaci a pracovní neschopnosti, nemůže proto ani sloužit v kostele mše svaté ani přisluhovat svátostmi. Děkuje touto cestou za všechny modlitby i zájem, včetně prokázané i nabízené praktické pomoci.

Po dobu jeho dalšího léčení prosíme obracet se ve věcech duchovní správy buď (Zbraslav, Zlatníky, D. Břežany) na Mgr. Petra Megelu, administrátora, nebo (Zvole, Vrané nad Vltavou) na jáhna Vladimíra Hudouska. 

Informace ohledně bohoslužeb v kapli sester karmelitek na Zbraslavi podá představená sr. Jitka Petříková, katechetka.

Vyhledávání

Kontakt

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba Staršího Praha-Zbraslav U Národní galerie č. 472
156 00 Praha 5 - Zbraslav
739 484 835 (P, Jan Gerndt, emeritní farář a duchovní správce)
724 169 692 (Petr Megela, statutární zástupce farnosti a materiální správce)
606 682 306 (jáhen Vladimír Hudousek)