Novinky

Na podnět od ČBK Vás zveme na prosebnou adoraci za mír na Ukrajině. Bude se konat ve středu 14. září od 8:30 do 9:00 v kostele sv. Jakuba na Zbraslavi (v 9 h následuje mše svatá) a týž den večer od 18:00 do 18:30 v kostele sv. Jiří ve Vraném a od 19:00 do 19:30 v kostele sv. Markéty ve Zvoli. Přijďte, spojme se v modlitbě! ...

Veni Sancte

23.08.2022

Tradiční prosba k Duchu Svatému na začátku školního roku zazní ve čtvrtek 1. září v 18 hodin v kapli sester karmelitek na Zbraslavi. Věřící rodiče i děti, zejména ze Zbraslavi, přijďte vyprosit světlo dětem i učitelům!

V neděli 24. července oslavíme sv. Máří Magdalenu mší svatou v 9 hodin v Dolních Břežanech. Celebrant: Mons. ThDr. Michael Slavík. Zveme Vás i na malé občerstvení po skončení mše svaté.

Patronku zvolského kostela oslavíme poutní mši svatou v neděli 17. července od 9:30. Příklad neohroženosti a stálosti antiochijské mučednice ať posílí vše, co se zdá umdlévat!

Po dobu uzavření zlatnického kostela se konají bohoslužby v dolnobřežanské kapli sv. Máří Magdaleny každou sobotu v 18 a každou neděli v 9 hodin. (Výjimečně může být mše svatá nahrazena jáhenskou bohoslužbou slova.) Poutní slavnost bude v neděli 24. 7. v 9:00, celebrantem Mons. Michael Slavík, metropolitní kanovník a biskupský vikář pro pastoraci.

V neděli 3. července přivítáme na Zbraslavi otce biskupa Zdenka Wasserbauera, generálního vikáře pražské arcidiecéze. Odslouží v 11 hodin mši svatou a pobude s námi i při následném farním obědě.